Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROFESIONÁLNÍ FOCENÍ

14. 5. 2010

Nechat se nafotit od profesionála - to, kdyby mi někdo řekl tak před rokem - určitě bych se mu vysmála. Stačí vidět objektiv či cokoli co jej připomíná a dávám se na útěk. Představte si něco jako klaustrofobii.... tak já měla vždy fotofóbii :-D

Prohlížíš si album z dovolené a kdyby ti dal do ruky někdo nůžky - bez rozmyšlení se jdeš z fotek vystříhat....protože to, co tam je........

Já taková byla a znám spoustu takových "bláznivých" ženských - co prožívají ty samé pocity!

Většinou, když se má stát opravdu velká věc - dopomůže náhoda - i já se vlastně náhodou potkala s báječnou holkou, co dělá ty nejkrásnější fotky, které jsem kdy viděla - co dokáže proměnit strach na vášeň a obavy na výbuch emocí a tu tvář, co se ti na fotkách nikdy vůbec nelíbila na příběh, který klidně pošleš známým a bez okolků necháš v rámečku v obýváku :-)

Zvědavost zvítězila - tak trochu jsem toužila mít taky nějakou tu hezkou fotku :-), ale hlavně jsem byla odhodlaná překonat sebe sama - dokázat si, že to se mnou není ještě tak úplně strašný a podvědomě jsem věděla, že pokud se tohle povede.....bude to pro mne obrovský krok kupředu a Lu (fotografka LU CARTUS) prostě umí dodat tu správnou odvahu !Obrazek

Nakonec mi ani nevadilo, že se na ulici dívají lidé!

Obrazek

 

Tak tenhle zázrak fotila LU CARTUS

A já chci říct, že se od té doby dívám na svět - trochu jinýma očima !

 

 

 

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dovedeš si představit, že se mi to zalíbilo? :-) Já jsem tak trochu úletářka :-) no a Lu.......posuď sám: Tohle je jedno bláznivé upíří odpoledne! :-D

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

40 Ways to Lop off Your Blood Pressure

(ACruptruimaDup, 8. 10. 2018 4:24)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-ou-acheter/

Blood arm-twisting: What is routine

(AChesseskilk, 28. 7. 2018 1:23)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-inde-boutique/

Focení s Ludmilou je bomba

(Markéta, 15. 9. 2011 7:17)

Měla jsem stejný pocit já a fotit se,ale při prvním setkání s Ludmilou to ze mne opadlo a bylo to hrozně fajn.Užívala jsem si to a těším se na fotky až budou hotové.Ludmila je moc fajn a šikovná fotografka.Všem doporučuji.

Krásné fotky :-) odpověď

(SQUIRREL, 9. 11. 2010 17:00)

LU Cartus určuje cenu podle množství outfitů a časové náročnosti focení. Určitě neváhej a koukni na www.lu-cartus.cz, nebo zavolej přímo na 720 659 343. Jediné, co ti zde můžu napsat, je - že budeš překvapena - cena není vysoká a výsledek za to rozhodně stojí!!!! Zní to jako reklama :-) ale tomuhle človíčku budu dělat reklamu strašně ráda!

Krásné fotky :)

(Lenka, 9. 11. 2010 13:47)

Smím s zeptat kolik tě focení stálo? :)

Akce

(Ludmila, 22. 10. 2010 14:35)

A další odvetné akce budou následovat!! Je fakt, že jsme měly už dlouhou pauzu. Není moc čas a je toho spoustu, co nás baví, takže si rády splknem u kafíčka a probereme život z rychlíku :-) Ale zas to přijde...vím to...a bude to zase zážitek a strašná sranda :-)